Новий
CITRULLINE SYNERGY 240 г

CITRULLINE SYNERGY 240 г

Новий товар

Цитрулін Синергія - це комплекс цитруліну та малату цитруліну. Добавку рекомендується використовувати перед тренуванням.

₴ 434.50

Цитрулін - це непротеїногенна амінокислота, яка бере участь у багатьох важливих процесах в організмі. Серед його природних джерел кавун і диня. Цитрулін бере участь, серед інших в циклі сечовини - важливий метаболічний процес, під час якого аміак, що утворюється при перетворенні амінокислот, виводиться з організму. Крім того, цитрулін також є продуктом синтезу оксиду азоту (NO) в реакції:

Аргінін ➞ NO + цитрулін

Цікаво, що цитрулін може бути перетворений назад в аргінін, з якого виробляється NO. Завдяки цьому, хоча єдиним субстратом у синтезі NO є аргінін, цитрулін може бути ефективно використаний для виробництва NO (після перетворення в аргінін). У травній системі є дуже активний фермент аргіназа, що спричиняє використання значної частини аргініну в циклі сечовини. Одне із завдань NO - розслабити м’язи судин, що збільшує їх діаметр.

Доктор Л. Ігнарро, який став лауреатом Нобелівської премії за дослідження NO, запропонував їсти або доповнювати продукти, багаті цитруліном, для поліпшення функціонування ендотелію кровоносних судин (слизової оболонки судин, що виробляє, серед іншого, NO).

Перевагою цитрулінової синергії є поєднання двох форм цитруліну.

Спосіб вживання: Розчиніть одну порцію продукту - 3 г (0,5 ложки) у 300 мл води. Використовуйте 2 порції на день. У  дні тренувань : 1-а порція 30 хв. перед тренуванням, 2-а порція відразу після тренування. У нетренувальні дні: 1-а порція вранці після вставання, 2-а порція перед сном.

Трек Цитрулін Синергія - 240г
Містить підсолоджувач.
Порція: 3 г.
Кількість порцій в упаковці: 80
Упаковка: 240 г.
Харчова цінність / Харчова інформація: на 3 г% ОРВ * на 6 г% РАВ *
ЦИТРУЛІНОВИЙ КОМПЛЕКС, з яких: - - - -
[Цитрулін малат; L-цитрулін] 2400 мг - 4800 мг -
- з них L-цитрулін 1854 мг - 3708 мг -

Склад: ЦИТРУЛЛІНОВИЙ КОМПЛЕКС [цитрулін малат; L-цитрулін) (80,0%); мальтодекстрин; засіб проти злежування - діоксид кремнію; регулятор кислотності - лимонна кислота; аромати; підсолоджувач - сукралоза; загусник - целюлозна камедь.

Related Products