Висока якість без компромісів!

Як виробляються добавки на виробництві TREC NUTRITION.

Діяльність фірми

Історія фірми TREC NUTRITION нерозрівно пов'язана зі сполучення Штатами Америки, де в Нью-Йорку розташованій офіс фірми, яка много років займається торгівлею компонентами для виробництва добавок и Речовини до них.

03big.jpg

Офіс і логістичний центр фірми TREC NUTRITION знаходиться в м Гдиня.

Виробничий і логістичний центр найбільшого американського виробника білків фірми MAIN STREET INGREDIENTS, партнера нашої компанії.

   На самому початку своєї діяльності, фірма займалася продажем сірья в Центральній і Східній Європі. Але збільшення попиту на високоякісні продукти, стало приводом для швидкого переходу в діяльності фірми від торгівлі сировиною до процесу виробництва і випуску їх продуктів під власною торговою маркою.

    Активність фірми утримується з 2001р. і по сьогоднішній день, при цьому чітко витримується процес виробництва імпортованих з США продуктів під маркою TREC NUTRITION. Частина продуктів виготовлена ​​і фасована вже в американських лабораторіях і поставляється як готовий продукт. Це стосується головних препаратів, технологія виробництва яких дорога або запатентована рецептура.

    З початку своєї діяльності, головні технологічні лінії і склад, який забезпечує Європу продуктами, розташований в г. Гдиня-найбільшому польському порту. З економічної та логістичної точки зору, таке розташування дозволяє оптимізувати витрати і ціну продукції.

Досвід і співпрацю з США

Великий досвід, висококваліфікований персонал, сучасне технічне обладнання і професійний підхід до клієнта, робить можливим динамічний розвиток фірми TREC NUTRITION і досягнення статусу лідера в області добавок для спортсменів.


    Багаторічна співпраця з кращими американськими лабораторіями і сприятливі умови торгівлі, дають можливість компанії TREC NUTRTION запропонувати клієнтам американську продукцію найвищої якості за доступними цінами.

 

Якість продуктів

Препарати фірми TREC NUTRITION містять кращі активні компоненти в високих дозах за доступними цінами. Чому не по самим низьким цінам на ринку? Тому що ми ніколи не зменшуємо ціну за рахунок якості продуктів, а нашим пріоритетом є найвища якість без компромісів !!!

    Сьогодні фірма TREC NUTRITION пропонує своїм клієнтам найширшу і саму конкурентоспроможну продукцію на ринку. Досвід, який компанія отримала під час співпраці з кращими магазинами, які спеціалізуються на продажу добавок для спортсменів, дав можливість професійно і комплексно відповісти на зростаючі потреби ринку.


    Постачальники сировини для продукції компанії TREC NUTRITION - це кращі в світі американські лабораторії, рекомендовані фахівцями в області добавок, які працюють під контролем американського FDA (Агентство по Продуктів харчування і ліків). Сертифікат FDA це гарантія безпеки препарату.
    Теж саме сировину, яке поставляється компанії TREC NUTRITION, використовують і інші американські фірми, такі як: Weider, EAS, Met-Rx, Prolab або Twin-Lab.

 

Технологія виробництва

    Процес виробництва в компанії TREC NUTRITION відбувається з використанням високих технологій. Устаткування у фірми TREC NUTRITION-найсучасніше в цій галузі.
Фірма робить ставку на розвиток найновіших технологій виробництва та пошук унікальних рецептур, для чого задіяні кращі в Польщі технологи і лаборанти. Постійним партнером фірми є спеціалізується на дослідженнях продуктів харчування, аналітична лабораторія J.S. Hamilton Poland Ltd, яка об'єктивно і незалежно від фахівців задіяних на фірмі підтверджує якість продуктів.

Контроль якості

    Продукти TREC NUTRITION постійно піддаються різним дослідженням. Позитивні результати цих досліджень і хороша репутація марки на ринку, найкраща гарантія якості і підстава для отримання фірмою різних сертифікатів, дипломів та інших нагород і відзнак.
   Продукція фірми TREC NUTRITION проводиться відповідно до вимог і стандартів сучасної біотехнології і спортивної медицини.
Фірма постійно співпрацює з найбільшими науковими центрами, такими як Медична Академія і Академія Фізичного Виховання.
  З самого початку своєї роботи на польському ринку TREC NUTRITION ввела і удосконалює суворі закони GMP (GOOD MANUFACTURING PRACTICE) і GHP (GOOD HYGIEN PRACTICE). Ці закони дозволяють забезпечити гігієнічні умови праці і контроль над мікробіологічними, фізичними і хімічними погрозами, які можна передбачити і усунути шляхом правильно побудованої роботи.
  Для роботи на УКРАЇНІ, були отримані сертифікати МОЗ та УкрСЕПРО, для чого всі продукти пройшли необхідні серійні випробування. Кожні 3 місяці, ми проводимо контрольні випробування в УкрСЕПРО, ніж підтверджуємо високу якість наших продуктів.