Новий
L-ARGININE XTREME 90 кап

L-ARGININE XTREME 90 кап

Новий товар

L-аргінін в високобіодоступній формі

  • Ефективний NO-бустер
  • Біодоступна форма L-arginine
  •  Екстремальна доза в кожній капсулі

₴ 389.00

L-ARGININEXTREME це найвищої якості препарат, що містить L-аргінін в високобіодоступній формі. Ця амінокислота не тільки будує білкові структури, але також є напівпродуктом в біосинтезі частинок, що беруть участь у важливих метаболічних шляхах. L-аргінін - це попередник окису азоту (NO), креатину, орнитина і агматину. L-ARGININE XTREME сприяє поповненню щоденної дієти L-аргініном. Одноразову порцію препарату - 2 капсули вживати 2 рази на день. Препарат запити 300 мл води. У тренінгові дні: I порція - за 30 хв. до початку тренування, II порція - безпосередньо після тренування. У дні вільні від тренувань: I порція - за 30 хв. до першого прийому їжі, II порція - перед сном.

Порція: 2 капсули.

Кількість порцій в упаковці: 45

Харчова цінність / інформація про харчову цінність: Для 2 капсул% RWS * L-аргінін HCl 2440,00 мг з яких L-аланін 2025,00 мг

 Склад: L-аргінін HCl (84,2%); оболонка капсули (желатин, барвники - діоксид титану, лаковий синій V); засіб проти злежування - магнієві солі жирних кислот. Продукт може містити такі алергени, як: молоко, соя, пшениця, ячмінь, овес, яйця, арахіс і горіхи.

*% Рекомендованої поживної цінності

Related Products