Новий
DAA ULTRA 120 кап

DAA ULTRA 120 кап

Новий товар

Тестостероновий бустер нового покоління - 1000 mgDAA в 1 капсулі

-Підвищений рівень тестостерону;

- Максимальний анаболізм м'язів;

- Фармацевтичне якість D-аспарагінової кислоти.

₴ 368.55

DAA ULTRA це натуральний модулятор синтезу ендогенного тестостерону, що містить D-аспарагінову кислоту фармацевтичного якості, яка відіграє важливу роль у функціонуванні нервової системи і залоз внутрішньої секреції. DAAULTRA містить унікальну правогвинтову форму спіралі аспарагінової кислоти, що підсилює процес синтезу тестостерону з холестеролу. Високий рівень цього андрогенного гормону стимулює анаболізм і веде до швидкого збільшення сили і зростання м'язових волокон. DAAULTRA покращує фізичні можливості спортсменів, стимулює сексуальні можливості організму і підвищує лібідо. Рекомендована денна порція - це 1 капсула 3 рази на день, препарат запити 300 мл води. У тренінгові дні: перша порція вранці після пробудження, друга - 45 хв. до початку тренування і третя порція перед сном. У дні без тренувань: перша порція вранці після пробудження, друга - між прийомами їжі і третя - перед сном.

 Розмір порції: 1 капсула

Кількість порцій в упаковці: 120

Харчова цінність / інформація про харчову цінність: Для 1 капсули% RWS * Для 3 капсул% RWS * D-аспарагінова кислота (DAA) 1000 мг - 3000 мг -

Склад: D-аспарагінова кислота (DAA) (84,7%); оболонка капсули [желатин; барвники (діоксид титану, патент синій V)]; засіб проти злежування (магнієві солі жирних кислот).

Продукт може містити такі алергени, як: молоко, соя, пшениця, ячмінь, овес, яйця, арахіс і горіхи.

*% Рекомендованої поживної цінності

Related Products