COLLAGEN RENOVER 350г

Новий товар

Гідролізат колагену + віт. C

 - Міцні суглоби і красива шкіра;

- Комплексна регенерація хрящів;

- біоактивні колагенові пептиди.

₴ 367.20

COLLAGEN RENOVER  це препарат, що містить легкозасвоюваний гідролізат колагену і віт. С, який сприяє комплексному оновленню сполучної тканини. Волокна колагену з'єднують і роблять більш еластичною структуру суглобів і шкіри, забезпечуючи їм стійкість до механічних деформацій. З віком в організмі людини знижується виробництво ендогенного колагену, що прискорює деградацію суглобових хрящів і призводить до втрати еластичності шкіри. COLLAGENRENOVER створений для тих, чиї суглоби піддаються перевантаженням, в тому числі, для спортсменів, людей із зайвою вагою і літніх людей.

Одноразову порцію препарату - 5 г (1,5 мірка) розчинити в 100 мл води. Залежно від необхідності слід вживати 1-2 порції щодня, бажано за 30 хв. до прийому їжі.

Міститьпідсолоджувач.

Порція: 5 г

 Харчова цінність / інформація про харчову цінність: на 5 г% RWS * на 10 г% RWS * Гідролізат колагену 4660 мг - 9320 мг -Вітамін C 40 мг 50 % 80 мг 100

СКЛАД: гідролізат колагену (93,2%); регулятор кислотності – цитринова кислота; aроматизатори; Віт. C (L-aскорбінова кислота) (0,8%); підсолоджувач-сукралоза; барвник-азорубінПродукт може містити такі алергени, як: молоко, соя, пшениця, ячмінь, овес, яйця, арахіс і горіхи.

*% Рекомендованої поживної цінності

Related Products