Новий
AMINO MAX 6800 320 кап

AMINO MAX 6800 320 кап

Новий товар

Гідролізат  КОНЦЕНТРАТУ сироваткового  білку + таурин + Л-глутамін + ВІТАМІН С + ВІТАМІН B6

- Високий вміст незамінних амінокислот;

- Швидка регенерація після тренування;

- Збагачений L-глютамін і таурином

₴ 588.06

СПЕЦІАЛІЗОВАИЙ ХАРЧОВИЙ ПРОДУКТ ДЛЯ  СПОРТСМЕНІВ AMINOMAX 6800 - це препарат, призначений для швидкого поповнення дефіциту амінокислот, що виникає після інтенсивного тренування і в результаті недостатнього споживання білків.  AMINOMAX 6800 містить комплекс амінокислот і мікропептидів,  є результатом гідролізу концентрату сироваткового білка, з добавкою великої кількості чистого L-глутаміну і таурину, завдяки чому комплекс  характеризується зразковою амінограммою.  AMINOMAX 6800 збагачений також, вітаміном С і вітаміном B6, які покращують засвоєння амінокислот в організмі.

Спосіб застосування: Рекомендована денна порція - 8 капсул. Препарат слід запити 300 мл води. У тренінгові дні: 8 капсул безпосередньо після тренування. У вільні від тренувань дні: 2 рази на день по 4 капсули за 30 хвилин до їжі .

СКЛАД: амінокислоти з розгалуженим ланцюгом (L-глутамінова кислота; L-аспарагінова кислота; L-лейцин) ; оболонка капсули (желатин, барвники - діоксид титану, синій патентований V); антизлежувач - магнієві солі жирних кислот; таурин; L-глютамин; віт. С (L-аскорбінова кислота); віт. B6 (піридоксин гідрохлорид).

Related Products