AAKG MEGA HARDCORE 120кап

Новий товар

АЛЬФА-КЕТОГЛЮТАРАТ L-АРГІНІНУ (AAKG) + ЦИТРУЛЛІНА МАЛАТ AAKGMegaHardcore

-       Cтимулює кровопостачання м'язів і покращує їх забезпечення поживними компонентами;

-       Підвищує силу і витривалість під час інтенсивних тренувань;

-        Прискорює процес регенерації і росту м'язової тканини.

₴ 340.20

СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ХАРЧОВИЙ ПРОДУКТ ДЛЯ ХАРЧУВАННЯ СПОРТСМЕНІВ

AAKG Mega Hardcore - це композиція біоактивної форми L-аргінін альфа-кетоглютарат (AAKG) і L-цитрулліна малата. Ці інгредієнти посилюють виділення окису азоту (NO) в організмі, що стимулює кровопостачання м'язів і покращує їх забезпечення основними енергетичними та будівельними компонентами. AAKG Mega Hardcore веде до значного підвищення сили і витривалості організму під час інтенсивних тренувань, а також покращує процес регенерації і росту м'язової тканини. Спосіб застосування: Одноразову порцію препарату - 4 капсули вживати 2 рази на день. Препарат запити 300 мл води. У  дні тренувань: I порція - за 30 хв. до початку тренування, II порція - безпосередньо після тренування. У дні вільні від тренувань: I порція - за 30 хв. до першого прийому їжі, II порція - перед сном. Порція: 4 капс.

Кількість порцій в упаковці: 30

Харчова цінність / інформація про харчову цінність: Для 4 капсул % RWS * L-аргінін альфа-кетоглутарат (AAKG) 1680,00 мг з яких L-аргінін 1090,00 мг Цитруллин малат 1120,00 мг з них L-цитрулін 630,00 мг.

Склад: альфа-кетоглутарат L-аргініну (49,7%); цитрулін малат (33,1%); оболонка капсули [желатин, барвники (оксиди і гідроксиди заліза, діоксид титану, азорубін)]; засіб проти злежування (магнієві солі жирних кислот).

 Продукт може містити такі алергени, як: молоко, соя, пшениця, ячмінь, овес, яйця, арахіс і горіхи.

*% Рекомендованій поживної цінності

Related Products