РЕГЛАМЕНТ

Нижчезазначених, це умови угоди між TRECNUTRITION.COM.UA (Компанія) і Покупцем (Покупець) на придбання товарів і послуг через Сайт компанії.У разі незгоди з умовами, Ви не зможете придбати товари та послуги, тому прочитайте уважно.

1. ВВЕДЕННЯ

Покупець, згоден з умовами угоди, з усім що стосується товарів і послуг наданих через наш сайт.Покупатель визнає цю угоду до покупки товарів і послуг на Сайті.

2. ПЛАТЕЖІ

Покупець гарантує, що надана ним інформація про замовлення повна і правільная.Покупатель зобов'язаний оплатити вартість товарів і послуг, а також вартість доставки в сумі, прописаної на момент оплати.Покупатель зобов'язаний попередити Компанію, що не менше ніж за 12 годин про будь-які порушення цього договору.

3. АВТОРСЬКЕ ПРАВО

Зміст Сайту захищений авторськими правами, що включають запропоновані торгові марки та ін (включаючи, але не обмежуючись інтелектуальною власністю) .Організація, збір, магнітний переклад, і ін дії пов'язані з використанням матеріалів, а також копіювання, перерозподіл, використання або публікація Покупцем повного змісту або частини Сайту, заборонена.

4. РЕДАГУВАННЯ І МОДИФІКАЦІЯ

Компанія залишає за собою право на редагування, видалення або розміщення на Сайті будь-якої інформації, включаючи інформацію про товари і послуги для продажі.Компанія може модифікувати цю Угоду, ціну на товари і послуги, попередивши Клієнта, якщо це обумовлено в Угоді про надання Послуг, і може закінчити функціонування чи внесення змін до будь-яких або всіх розділів Сайту без попереднього согласованія.Модіфікація цієї Угоди вступає в силу з моменту публікації його на Сайті.

5. ПРАВО ВІДМОВИ

Компанія залишає за собою право на свій розсуд, припинити продаж товарів і надання послуг, а також регулювати доступ до придбання будь-яких товарів і послуг.

6. ВІДШКОДУВАННЯ

Покупець, згоден відшкодовувати, захищати і підтримувати позицію Компанії в безпеці від будь-якої відповідальності, збитків, претензій і витрат, пов'язаних з порушенням Покупцем цього Контракту або використанням Сайту.

7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Єдина і максимальна відповідальність Компанії з якої-небудь причини перед покупцем, будь-яка компенсація, буде обмежена сумою, сплаченою клієнтом при покупці конкретних товарів або услуг.Компанія не несе відповідальність за будь-які прямі, випадкові і інші збитки Покупця, незалежно від того, що вони базувалися на порушенні Угоди, гарантій, в результаті використання продукту або послуг, навіть якщо було обумовлено про можливість таких збитків.
Обмеження збитків, викладених вище, головний елемент Угоди між Компанією і Покупцем.
Цей Сайт, товари і послуги не повинні розглядатися без таких обмежень.

8. ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

Компанія залишає за собою право, і Покупець дає право Компанії на використання за призначенням всієї інформації щодо використання Покупцем Сайту і всієї інформації наданої Покупцем, згідно чинного законодавства.

9. ІНШЕ

Ця Угода повинна розглядатися в тому вигляді, як воно надруковано на Сайті і діє відповідно до законів України.Як-які дії Покупця, пов'язані з його претензіями, приймаються протягом одного місяця (1) після придбання продукту або Покупець назавжди відмовляється від своїх претензій .Що стосується якщо що-небудь пов'язане з Сайтом або Компанією, суперечить цій Угоді, ця Угода є пріоритетним.