Повернення товару

Шановний клієнт, якщо ви опинитеся на цій сторінці, це означає, що ймовірно, щось пішло не так в реалізації замовлення і ви НЕ задоволені покупкою.

Але немає ніяких причин, щоб нервувати! Наша компанія поважає ваші права.Ніже наводиться інформація, яка дозволить вам швидко і легко написати ваші відгуки або повернути товар.

Звичайно, ви НЕ зобов'язані використовувати наші формуляри, а Використовуйте інші або у вільній формі Складіть відповідний лист. Тут у вас є повна свобода!

На початку виберіть, який із цих ситуацій відповідає Ваша і скачайте відповідну форму.


I. Інформація про реалізацію права відмови


Відповідно до чинного законодавства, ви маєте право відмовитися від цього товару протягом 14 днів без пояснення причин. Але наша компанія для клієнтів вирішили трохи продовжити цей термін до 15 днів.

Крайній термін відмови від товару закінчується через 15 днів з дня, коли ви або третя особа купуєте річ, крім перевізника.
Для здійснення права на відмову, ви повинні повідомити нам (TRECNUTRITION.COM.UA або info@trecnutrition.com.ua) про своє рішення повернути товар з недвозначним заявою (наприклад, лист, направлений поштою факсом або електронною поштою).

Ви можете використовувати типову форму відмови, але це не є обов'язковим.

Щоб використовувати час відмови, досить відправити нам інформацію про це до закінчення терміну.
У разі припинення дії цієї Угоди, ми відшкодуємо вам все платежі, отримані від вас, без урахування вартості доставки, негайно і в будь-якому випадку не пізніше, ніж 14 днів з того дня, коли ви повідомили про своє рішення повернути товар. Повернення Платежу, з використанням того ж методу оплати, який ви використовували при реалізації замовлення, якщо це не обумовлено інакше рішенням.
Ми можемо утримати відшкодування Платежу, до моменту отримання назад товару, для оцінки стану речі (відсутність ушкоджень або слідів шкарпетки і тд).

Просимо відправити або повідомити нам відразу і в будь-якому випадку не пізніше ніж через 15 днів з того дня, коли ви збираєтеся повернути товар.Действіе вважається виконаним, якщо ви посилаєте тому річ до закінчення терміну в 15 днів.

У цьому випадку, ви можете скористатися формулярами скарги та відзиву, які знаходяться нижче:

II. Інформація про використання гарантії споживачем


Відповідно до чинного законами, ми несемо відповідальність перед споживачами за принципами, викладеними в Цивільному кодексі для фізичних і юридичних осіб.

Після виявлення дефектів, у вас є право:

  • Зробити заяву про вимогу знизити ціни;
  • Пред'явити позов про повернення, але не тоді, коли дефект є незначним;
  • Вимагати обміну речей через дефекти;
  • Вимагати усунення дефекту.
  • Протягом 14 днів ми відповімо на ваше заяву або прохання.

Гарантія, це питання надзвичайно складний і ми закликаємо Вас ознайомитися з Цивільним кодексом де відображені Ваші права. Наш магазин працює відповідно до закону і поважає права споживачів.

Ми рекомендуємо Вам задати будь-які питання за адресою: info@trecwear.com.ua