Політика конфіденційності


Надання персональних даних та згоду на їх обробку, є повністю добровільним. Будь-які особисті дані, надані нам обробляються по мірі і в цілях, на які ви согласілісь.В випадку, якщо ви вирішите не надавати нам необхідні дані для виконання замовлення і не дасте згоду на їх обробку, ми не можемо реалізувати ваше замовлення.

Ми просимо, щоб ви пам'ятаєте, що в будь-який час ви маєте право на оновлення або повне видалення своїх персональних даних. Ви можете зробити це як самостійно так і з нашою допомогою.

Ми запевняємо вас, що наша компанія строго дотримується обмежувальної політики безпеки персональних даних. Ваша особиста інформація є безпечною з нами і ми докладемо всіх зусиль, щоб з кожним роком рівень безпеки був все вище. Ми віримо, що ознайомившись з нашою Політикою конфіденційності ви будете почувати себе в безпеці і насолоджуватися покупками в trecwear.com.ua

I.Зачем і які твої особисті дані ми просимо?

А.Регістрація

У процесі реєстрації, будь ласка, надайте дані, необхідні для налаштування облікового запису в trecwear.com.ua, завдяки чому вам не потрібно при кожній наступній покупці знову заповнювати форму замовлення. Реєструючись, ви економите час і гроші, тому що зареєстровані користувачі беруть участь в програмі лояльності і отримують знижки на покупки, зроблені раніше.

Зареєстрований клієнт, після авторизації також має можливість перевірки статусу замовлення і історію своїх покупок.Зарегістрірованний і авторизований клієнт в будь-який момент може виправити, доповнити або повністю видалити дані з trecwear.com.ua

У процесі реєстрації, просимо про:

Ім'я та Прізвище - потрібно нам, щоб оформити пізніше накладну і адресну доставку;
адреса (вулиця, номер будинку / або номер будинку і квартири, поштовий індекс і місто) - необхідно надати нам до відвантаження;
Електронна пошта, e -mail - необхідний, щоб увійти в trecwear.com.ua і комунікацій, пов'язаних з використанням trecwear.com.ua;
Номер телефону - необхідний для вибору певних методів доставки, оплати і тд (потрібно для служб доставки).

Дані, наведені в ході реєстрації обробляється виключно на trecwear.com.ua і не використовуються більше ніде і ні в якій формі.

Б. Складання замовлення

При складанні замовлення, просимо про надання нам даних, необхідних для його реалізації.

Потрібні такі дані:

ім'я та прізвище або компанія / організація - необхідно оформити накладну та декларацію відвантаження;
адреса (вулиця, номер будинку / або номер будинку і квартири, поштовий індекс і місто) - необхідні до відвантаження;
e-mail - необхідно для комунікації, пов'язаної з реалізацією замовлення;
Номер телефону - необхідно для вибору певних методів доставки, оплати і тд (потрібно для служб доставки).
У разі, якщо клієнт при складанні замовлення вибере іншу адресу доставки (яке не вказане при реєстрації), будь ласка вкажіть:

ім'я та прізвище або компанія / організація - необхідно оформити накладну та декларацію відвантаження;
адреса (вулиця, номер будинку / або номер будинку і квартири, поштовий індекс і місто) - необхідні до відвантаження;
Номер телефону - необхідно для вибору певних методів доставки, оплати і тд (потрібно для служб доставки)
Причина доставки на іншу адресу?

II. Твої особисті дані, які беруться автоматично при вході на trecwear.com.ua

A. trecwear.com.ua (сервер)

Комп'ютерна система, яку використовує trecwear.com.ua автоматично збирає дані, пов'язані з пристроєм яке ви використовуєте при підключенні до trecwear.com.ua.Еті дані збираються тільки в статистичних цілях і включають в себе: тип пристрою, операційну систему, тип веб браузер, дозвіл екрана, глибину кольору, IP, інтернет-провайдери, або запис адреси trecwear.com.ua і використовуються тільки в процесі оптимізації магазину .trecwear.com.ua, щоб максимально поліпшити зручність використання.

Ці дані ніколи не об'єднуються з даними, викладеними, зазначених у частині I і є єдиним матеріалом для статистичного аналізу і механізму і для корекції системних помилок.

III. Безпека Конфіденційність партнерів trecwear.com.ua

trecwear.com.ua дуже ретельно вибирає своїх ділових партнерів і ретельно перевіряє розміщення посилань на інші сайти. trecwear.com.ua не несе відповідальності за стандарти і політику конфіденційності застосовується власниками, операторами та адміністраторами цих сайтів. Таким чином, ми рекомендуємо перевіряти кожного з наших партнерів самостійно і автономно вирішувати, чи хочете ви довірити їм свої особисті дані.

IV. Спільне використання особистих даних

У деяких ситуаціях, коли органи державної влади на законних підставах вимагають доступ до зібраних даних, trecwear.com.ua такі дані надасть. За винятком цих ситуацій, ваша особиста інформація буде розкрита тільки в тому випадку, перерахованих в цій політиці конфіденційності.

V. Зміна політики безпеки trecwear.com.ua

Повернення товару


Шановний клієнт, якщо ви опинитеся на цій сторінці, це означає, що ймовірно, щось пішло не так в реалізації замовлення і ви не задоволені покупкою.

Але немає ніяких причин, щоб нервувати! Наша компанія поважає ваші права.Ніже наводиться інформація, яка дозволить вам швидко і легко написати ваші відгуки або повернути товар.

Звичайно, ви не зобов'язані використовувати наші формуляри, а використовуйте інші або у вільній формі складіть відповідний лист. Тут у вас є повна свобода!

На початку виберіть, який з цих ситуацій відповідає Ваша і скачайте відповідну форму.

trecwear.com.ua залишає за собою право змінювати політику конфіденційності, якщо цього зажадає відповідний закон, який змінить умови для функціонування trecwear.com.ua або буде впроваджений більш високий стандарт, ніж необхідний за законом.

Про таку зміну trecwear.com.ua повідомити в електронному вигляді (на вказаний при реєстрації адресу електронної пошти). Повідомлення буде відправлено принаймні за 30 днів до вступу в силу нової політики конфіденційності.

VI. Контакт

trecwear.com.ua зв'язується з вами, використовуючи вказану адресу електронної пошти і тільки в певних ситуаціях, використовує Ваш телефоний номер.

Якщо у вас є які-небудь питання або сумніви з приводу безпеки та конфіденційності Вашої особистої інформації, не соромтеся зв'язатися з нашими телефонами, вказаними в розділі Контакти або по електронній пошті info@trecwear.com.ua

Якщо ви хочете, щоб оновити або видалити вашу особисту інформацію, якщо Ви не можете або не хочете, щоб зробити це самостійно, будь ласка, зв'яжіться з нами.