Новий
MELATONIN 90 кап

MELATONIN 90 кап

Новий товар

МЕЛАТОНІН доповнює рівень мелатоніну, що виробляється в організмі.

МЕЛАТОНІН - це дієтична добавка, що містить мелатонін, що допомагає скоротити час, необхідний для засинання.

₴ 123.75

  • Сприятливий ефект виникає при споживанні 1 мг мелатоніну незадовго до сну.
  • Сприятливий ефект виникає при споживанні 0,5 мг незадовго до сну в перший день подорожі та протягом декількох днів після прибуття до пункту призначення

ПОКАЗАННЯ:

МЕЛАТОНІН рекомендується людям, які відчувають нерегулярний сон внаслідок труднощів із засипанням, частого пробудження, поганої якості сну (занадто легкий сон) та зниження рівня мелатоніну з віком.

На проблеми цього типу часто скаржаться: люди похилого віку, які працюють позмінно, змінюють часові пояси, обтяжені високими стресами, інтенсивно тренуються, зі зниженим імунітетом, в період менопаузи та андропаузи.

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ:
Мелатонін 1,00 мг в 1 капсулі *

* Щоденна порція продукту

Використовуйте 1 порцію на день, бажано протягом 30 хвилин. перед сном.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ:
Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Продукт не можна використовувати як замінник різноманітного раціону. Препарат не призначений для дітей, вагітних та годуючих жінок. Важливе значення має збалансоване харчування та здоровий спосіб життя. Продукт може містити: молоко, сою, крупи, що містять глютен, яйця, арахіс та горіхи.

ТИП ЗБЕРІГАННЯ:
Зберігати МЕЛАТОНІН слід у сухому, закритому посуді, при температурі 15–25 ° C, у недоступному для дітей місці. Після відкриття споживати протягом 3 місяців.

Related Products