Новий
ASHWAGANDHA 800

ASHWAGANDHA 800 60кап

Новий товар

Екстракт кореня ашваганди (Withania somnifera)

  • Ашваганда має адаптогенні властивості,
  • підтримує життєвий тонус та психофізичний стан
  • Рекомендується людямякі інтенсивно тренуються чи підлягають частим стресам

₴ 244.35

Ашваганда зменшує стрес, допомагаючи нарощувати м’язову масу

Ашваганда підтримує підтримку високого рівня тестостерону!

Універсальний вплив ашваганди на організм людини

Перелік сприятливих впливів на людський організм  настільки довгий, що ми обмежуємось переліком найважливіших у контексті підтримки регенерації після тренування та підвищення стійкості до стресових факторів, з якими наше тіло має справу з незліченними кількостями щодня.

Найважливіші наукові факти  про ашваганду:

  • захищає імунну систему
  • покращує память, здатність до навчання 
  • має антиоксидантні властивості
  • підвищує статеву потенцію чоловіків і жінок.

Захисний та тонізуючий вплив Ашваганди на нервову систему особливо важливий. Пам’ятайте, що тривалий стрес спричиняє слабке надходження кисню до клітин, і важко вивести з них метаболіти. Слід, однак, підкреслити, що як рослина вона є надзвичайно багатим джерелом багатьох активних речовин, не всі з яких ще класифіковані, тому дослідження все ще тривають. Звичайно, немає жодних свідчень про якісь негативні наслідки стосунків, які вони містять. Однак варто знати, що знання про це все ще розвиваються.

Ашваганда - зцілює душу і тіло

Ашваганда - корисна добавка, оскільки її властивості можуть успішно використовувати: просунуті спортсмени, фізично активні люди, а також звичайні люди.

Дія Ашваганди пов'язана з багатогранним зміцненням організму, а отже, і унікальними властивостями для здоров'я. Серед них слід виділити його дію, що підтримує функціонування печінки, знижує артеріальний тиск (гіпотензивний), цитотоксичний та протираковий.

Ашваганда, класифікована як адаптоген, широко використовується не тільки для підвищення результатів тренувань, але й для її сприятливого впливу на розум та психологічний комфорт.

Препарати на основі Withania somnifera

настільки цікаві, що його властивості можуть успішно використовувати спортсмени та фізично активні, а також звичайні люди. Він виявляє низку унікальних властивостей щодо здоров’я. Серед них слід виділити його дію, що підтримує функціонування печінки, знижує артеріальний тиск (гіпотензивний), цитотоксичний та протираковий. Звичайно, ви не можете ставитися до цього як до панацеї від усіх хвороб. Зрештою, це добавка, а не препарат, і ви повинні це пам’ятати. Це може зіграти допоміжну роль, але не бути основою лікування  Кожен суб’єкт захворювання повинен діагностуватися та лікуватися лікарями, не робіть це самостійно.

Рекомендована денна норма становить 1 капсула. Інформація про продукт Склад  продукту в 1 капсулі  Активні компоненти Екстракт кореня ашваганди (Withania somnifera) [1,5% вітанолідов] 800,00 мгв тому числі Вітанолід 12,00 мг