Новий
BCAA G-FORCE 300г

BCAA G-FORCE 300г

Новий товар

АМІНОКИСЛОТИ+L-ГЛЮТАМІН BCAA G-FORCE

₴ 452.25

BCAA G-FORCE- це продукт, що містить в оптимальній пропорції незамінні амінокислоти з розгалуженим ланцюгом: L-ізолейцин, L-лейцин і L-валін, а також L-глютамін, які складають 70% сухої м'язової тканини організму. Ці амінокислоти підсилюють анаболічні процеси, відрізняються сильним антикатаболічною дією і прискорюють регенерацію м'язів. Систематичне застосування даних амінокислот необхідно для інтенсивного відновлення та зростання м'язових білків. BCAA G-FORCE безпосередньо впливає на виділення інсуліну, гормону з вираженим анаболічним ефектом. Прийом BCAA G-FORCE перед тренуванням збільшує енергетичний резерв організму, позитивно впливає на приріст сили і витривалість під час інтенсивних тренувань.

Спосіб вживання: Порцію 10 г (1,5 мірки) слід запивати водою близько 300 мл. Уникати поєднання BCAA G-FORCE в одному прийомі разом з білковими продуктами (наприклад, молоком). Не рекомендується також розчиняти препарат. У  дні тренувань: 10 г (1,5 мірки) відразу після пробудження, 10 г за 30 хвилин до тренування, 10 г відразу після тренування. У дні без тренувань: 10 г вранці після пробудження, 10 г перед сном.

Порція: 10 г

Кількість порцій в упаковці: 30 

Харчова цінність / інформація про харчову цінність: на 10 г% RWS * Амінокислоти з розгалуженим ланцюгом: 5000 мг з яких L-лейцин 3500 мг з яких L-валін 1000 мг - з них L-ізолейцин 500 мг L-глутамін 2000мг

Інгредієнти: амінокислоти з розгалуженим ланцюгом (L-лейцин, L-валін, L-ізолейцин) (50%); мальтодекстрини; L-глутамін (20%); регулятор кислотності (лимонна кислота); аромати; підсолоджувач (сукралоза); барвник (бета-каротин).

Продукт може містити такі алергени, як: молоко, соя, пшениця, ячмінь, овес, яйця, арахіс і горіхи.