Новий
BCAA G-FORCE 360 кап

BCAA G-FORCE 360 кап

Новий товар

BCAA G-FORCE 1150 містить амінокислоти з розгалуженим ланцюгом (BCAA) і L-глутамін. BCAA G-FORCE 1150 - універсальна амінокислотна матриця.

₴ 926.10

BCAA G-FORCE - це продукт, що містить в оптимальній пропорції незамінні амінокислоти з розгалуженим ланцюгом: L-ізолейцин, L-лейцин і L-валін, а також L-глютамин, які складають 70% сухої м'язової тканини організму. Ці амінокислоти підсилюють анаболічні процеси, відрізняються сильним антикатаболічною дією і прискорюють регенерацію м'язів. Систематичне застосування даних амінокислот необхідно для інтенсивного відновлення та зростання м'язових білків. BCAAG-FORCE безпосередньо впливає на виділення інсуліну, гормону з вираженим анаболічним ефектом. Прийом BCAAG-FORCE перед тренуванням збільшує енергетичний резерв організму, позитивно впливає на приріст сили і витривалість під час інтенсивних тренувань.

 Спосіб застосування :

Рекомендована денна порція - це 4-6 капсул 2 рази на день, препарат запити 300 мл води. У  дні тренувань:  I порція - за 30 хв. до початку тренування, II порція - безпосередньо після тренування. У вільні від тренувань дні: I порція - з ранку, після пробудження, II порція - перед сном.

СКЛАД:

амінокислоти з розгалуженим ланцюгом (L-лейцин; L-валін; L-ізолейцин) (60%); L-глютамін (24%); оболонка капсули (желатин; кольори -  діоксид титану, патент синього V); засіб проти злипання - солі магнію жирних кислот.