Новий
FOLIC ACID 90 кап

FOLIC ACID (ФОЛІЄВА КИСЛОТА) 90 кап

Новий товар

FOLIC ACID - це дієтична добавка, що містить високоякісну фолієву кислоту

₴ 123.75

 Ця сполука виконує важливі функції в організмі. Фолати допомагають у правильному виробленні крові, у правильному синтезі амінокислот та у нормальному функціонуванні імунної системи. Крім того, фолати допомагають підтримувати нормальні психологічні функції та сприяють зменшенню почуття втоми та втоми.

Рекомендована добова порція - 1 капсула.

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ ФОЛІЄВОЇ КИСЛОТИ
в 1 кап. ** - Фолієва кислота 400,00 мкг (200% *)

 мальтодекстрин; оболонка капсули (желатин; колір - діоксид титану); засіб проти злежування - солі магнію жирних кислот; фолієва кислота (птероїлмоноглутамінова кислота) (0,08%).

ПОКАЗАННЯ
Рекомендується людям, що зазнають дефіциту фолієвої кислоти в організмі

ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Продукт не можна використовувати як замінник різноманітного раціону. Препарат не призначений для дітей, вагітних та годуючих жінок. Важливе значення має збалансоване харчування та здоровий спосіб життя. Продукт може містити: молоко, сою, крупи, що містять глютен, яйця, арахіс та горіхи.

ЗБЕРІГАННЯ
Зберігати у сухому, закритому посуді при температурі 15–25 ° C, у недоступному для дітей місці. Після відкриття споживати протягом 3 місяців.

Спосіб використання
Одноразова порція продукту - 1 капсула, запийте 300 мл води. Вживайте 1 порцію на день, бажано під час або відразу після їжі.

Related Products