Новий
BCAA HIGH SPEED 10g

BCAA HIGH SPEED 10г

Новий товар

Розчиннийматрикс амінокислот BCAA

-          Дуже хороша розчинність;

-           швидкість дії;

-           Лейцин, ізолейцин і валін в пропорціях 2: 1: 1;

-           Висококласна чиста сировина

₴ 28.00

Розчинний матрикс амінокислот BCAA BCAA HIGH SPEED - це дієтична добавка найвищої якості, яка доповнює дієту амінокислотами з розгалуженими ланцюгами. Завдяки застосуванню спеціальної технології виробництва одержано чудовий на смак продукт з високим ступенем розчинності. BCAA HIGH SPEED містить L-лейцин, L-валін і L-ізолейцин в оптимальних для організму пропорціях 2: 1: 1. BCAA HIGH SPEED - це препарат, який у формі смачного напою блискавично поповнює рівень ключових екзогенних амінокислот з розгалуженими бічними ланцюгами.

 Одноразову порцію препарату - 10 г (2 мірки) розчинити в 300 мл води, використовуючи для цього шейкер. Залежно від необхідності слід вживати 1-2 порції в день. У тренінгові дні: I порція - за 30 хв. до початку тренування, II порція - безпосередньо після тренування. У вільні від тренувань дні: I порція - з ранку, після пробудження, II порція - між прийомами їжі.

Порція: 10 г

Харчова цінність / інформація про харчову цінність: на 10 г% RWS * L-лейцин 3000 мг L-валін 1500 мгL-ізолейцин 1500 мг Склад: HIGH SPEED BCAA MATRIX (L-лейцин, L-валін, L-ізолейцин) (60%); мальтодекстрини; регулятори кислотності (лимонна кислота, яблучна кислота); аромати; загусники (целюлозна камедь, ксантанова камедь); підсолоджувач (сукралоза); барвник (бета-каротин - для продукту зі смаком лимона; азорубін - для продукту зі смаком вишні-грейпфрута; аміачна карамель - для продукту зі смаком коли).

Продукт може містити такі алергени, як: молоко, соя, пшениця, ячмінь, овес, яйця, арахіс і горіхи. *% Рекомендованій поживної цінності

Related Products