Новий
BCAA V-TEC BELTOR 700g

BCAA V-TEC BELTOR 700г

Новий товар

Поєднання ідеально розчинних амінокислот BCAA з таурином і бета-аланіном- містить L-лейцин, L-валін, L-ізолейцин в співвідношенні 2: 1: 1 містить віт. B6, що сприяє безперебійному функціонуванню нервової системи.

₴ 759.00

BCAA V-TEC - це поєднання чудово розчинних амінокислот BCAA з ударною порцією таурину і бета-аланіну. У продукті використано сировину найвищої якості, отримане в результаті складного процесу очищення і інстанізації,  що характеризується виключно нейтральним смаком і запахом. BCAA V-TEC поставляє L-лейцин, L-валін і L-ізолейцин в пропорції 2: 1: 1, в зручній і швидко засвоюваній формі смачного напою. Продукт доповнений також вітаміном B6, що сприяє злагодженій функціонуванню нервової системи, що дуже важливо, наприклад,  під час виснажливих тренувань.

 Рекомендована денна порція споживання 20 g (4 мірки).

 Спосіб застосування: Одноразову порцію препарату - 10 g (2 мірки) розчинити в 300 мл води, використовуючи для цього шейкер. Вживати 2 порції в день. У тренінгові дні: I порція - за 30 хв. до початку тренування, II порція - безпосередньо після тренування. У вільні від тренувань дні: I порція - з ранку, після пробудження, II порція - між прийомами їжі.

ІНГРЕДІЄНТИ: розгалужені амінокислоти (L-лейцину, L-валін, L-ізолейцину) (50%); мальтодекстрини; таурин; бета-аланін; регулятори кислотності - лимонна кислота, яблучна кислота; аромати; декстрини (від пшениці і кукурудзи); загусники - целюлозна камедь, ксантанова камедь; підсолоджувач - сукралоза; барвник для лимоннoго смаку - бета-каротин; барвник для вишневого-грейпфрутового і грейпфрут-смородини смаків - азорубін; віт. B6 (піридоксину гідрохлорид).

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: Не слід перевищувати рекомендовану порцію протягом дня. Препарат не можна застосовувати в якості замінника повноцінного харчування. Препарат не призначений для дітей, вагітних і годуючих грудьми жінок. Збалансована дієта і здоровий спосіб життя важливі. Азорубін може мати негативний вплив на діяльність і увагу у дітей.

На підприємстві використовуються такі алергени як: молоко, соя, пшениця, ячмінь, яйця, арахіс та інші горіхи.

Зберігати в сухому приміщенні в закритій упаковці при температурі 15-25 ° C, в недоступних для дітей місцях.

Related Products